Programowanie Sterowników PLC

  • Home
  • Programowanie Sterowników PLC

Programowanie sterowników PLC

Programujemy sterowniki renomowanej marki Eliwell (seria Free Smart oraz Advance), głównie dla branży HVAC . Cechuje je niezawodność oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Dodatkowo to co je wyróżnia to niewątpliwe funkcjonalność. Sterowniki z serii Free Advance posiadają wbudowany WebSerwer, dzięki któremu możemy stworzyć stronę internetową do podglądu oraz zarządzania procesem technologicznym. Na pokładzie nie zabraknie również portów komunikacyjnych takich jak: Ethernet, RS485, CanOpen, poprzez które możemy skomunikować się z większością sterowników dostępnych na rynku.

Programowanie sterowników plc

Każdy napisany przez nas program jest wielokrotnie testowany oraz poddawany symulacji w dedykowanym oprogramowaniu Free Studio.

W naszej ofercie nie może zabraknąć także sterowników firmy SIEMENS programowanych w środowisku TIA Portal. Sterownik S7 1200 jest nieco droższym rozwiązaniem w stosunku do sterowników z serii Eliwella. Jednak ze względu na wymagające aplikacje, klienci często sięgają po ten produkt. Niewątpliwie wiedzie on prym w branży przemysłowej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by to właśnie na tym PLC zrealizować automatykę HVAC czy BMS.

Simatic S7-1200 Siemens

Nieodzownym elementem każdego sterownika są moduły rozszerzeń jak i panele operatorskie. W zestawie z Siemensem idzie nierozłącznie seria paneli HMI Touch KTP, których używamy w swoich realizacjach.

Programowanie Sterowników PLC Simatic S7 1200 Tia Portal MaxSter Automatyka Wnetylacji Kraków

Programujemy i konfigurujemy sterowniki także innych producentów takich jak : Sterbox, Grenton, El-Piast, UCS, Carel, Schneider Eletric i wiele innych.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę programowania tak by sprostać wymaganiom rynku.

Nie znalazłeś sterownika na liście? Napisz! LUBIMY WYZWANIA!

Pasja kreatywność rozwój ENERGIA

Programowanie sterowników PLC